محمد مهدی خدادادی ،۳۰ ساله ، طراح گرافیک و توسعه دهنده نرم افزار هستم. در رشته مهندسی نرم افزار فارغ التحصیل شده ام. اکنون بیشتر در زمینه برنامه نویسی وب و به ویژه برنامه نویسی سمت کاربر Frontend مشغول کار هستم. تجربه هایی نیز در برنامه نویسی گرافیک، ترسیمات، انیمیشن و بازی سازی داشته ام. از بحث فنی که بگذریم در زمینه هنر و به ویژه هنرهای تجسمی فعالیت هایی داشته ام. چند سالی نقاشی کار کرده ام و سپس به گرافیک روی آورده ام. چندین نمایشگاه تخصصی ، کسب مقام در چند جشنواره، تحقیق و تدریس از جمله فعالیت هایی است که در گرافیک تجربه کرده ام. در زمینه کاری با مجموعه های مختلف و تحت عناوینی مثل مدیر تبلیغات ، دستیار برند و توسعه دهنده نرم افزار کار کرده ام. اکنون 3 سالی می شود که به صورت آزاد با افراد و سازمان های گوناگون کار می کنم.

همه ما در درون خود تشنه دانستن هستیم و این جهان چیزهای زیادی برای این نیاز ما در خود جای داده است. زیبایی و نظم خارق العاده این جهان از ابتدای زندگی مرا به سمت هنر و درک ویژگی های هستی سوق داد. در این مسیر هر چه بیشتر بدانی ، خواهی فهمید که کمتر می دانی. هنر نگاه عاشقانه به خلقت خداوند است. در این میان “پیکسلر” مکانی است که در آن در رابطه با هنر و برخورد آن با تکنولوژی ، انسان و دانش با یکدیگر گفتگو خواهیم کرد و یاد خواهیم گرفت. از این جهت اسم پیکسلر را برای این وبلاگ انتخاب کرده ام که به خوبی فعالیت های مرا توصیف می کند . پیکسلر یعنی کسی که نقطه ها را به کار می گیرد و به راستی چه در زمینه برنامه نویسی گرافیک و چه در زمینه هنر گرافیک ، ابزار کار اصلی من ، نقطه ها هستند.

رزومه را دانلود کنید

چه کار می توانم انجام دهم ؟

طراحی رابط گرافیکی کاربر

اگر نیاز دارید که سایت یا اپلیکیشن ای طراحی کنید که کاربر در آن راحت باشد و تجربه ای خوب را حس کند و همینطور مقیاس پذیر باشد و در همه دستگاه ها به خوبی واکنش نشان دهد ، می توانیم در این رابطه با هم گفتگو کنیم. شاید زمان آن رسیده که برنامه های ما فقط زیبا نباشند و به درستی طراحی شوند تا درست کار کنند.

توسعه برنامه های سمت کاربر

توسعه دقیق و برنامه نویسی صحیح همراه با استفاده از تکنولوژی های روز مثل Html5 , Css3 , Svg , JavaScript و انمیشن های پویا بسیار کلیدی است. در اینجا به شما کمک خواهم کرد وب سایتی داشته باشید که ضمن برنامه نویسی صحیح و اصولی، سبک باشد، مقیاس پذیر بوده و بر روی همه دستگاه ها اجرا شود.

طراحی گرافیک و هویت بصری

طراحی نشانه ، شناخت رنگ و تعیین ساختار هویت سازمانی ، اوراق اداری ، طراحی بسته بندی و همینطور طراحی تایپ از بخش های مهم شکل گیری یک هویت بصری است. به عنوان یک طراح و کسی که سالها در شرکت های بازرگانی و تجاری کار کرده ام ، همزمان با دانش می توانیم این مسیر را با هم شکل دهیم.

مشاوره و ارائه مطلب

زمانی که می خواهید کاری را شروع کنید، دانستن و اطلاعات کلید ماجراست. اگر نیاز به مشاوره دارید یا می خواهید در مورد نحوه سامان یافتن یک فرآیند کاری بیشتر بدایند، با من تماس بگیرید تا بیشتر گفتگو کنیم. همینطور شرکت در همایش ها و ارائه مطالب از کارهایی است که از انجامشان لذت می برم.

چه کار نمی توانم ؟

طراحی انیمیشن و تدوین فیلم

پویا نمایی ، متحرک سازی و تدوین و ویرایش فیلم در حوزه کاری من نیست . همینطور ساخت جلوه های ویژه و کار با کامپوزیت ها با توجه به جذابیت های فراوانی که دارند در مرکز توجه نیستند.

ساخت برنامه های سیستمی و شبکه محور

ساحت کاری من برنامه های تحت وب است . پس هر گونه برنامه های دستکتاپ سیستمی و همینطور توسعه اپلیکشین های موبایل به صورت Native در این حوزه نمی گنجد.

توسعه برنامه ای مبتنی بر .net

تکنولوژی .net علارغم جذابیت های زیاد و مزایای فراوان در ساحت کاری ام نیست هر چند سالها برنامه نویسی C# و Silverlight انجام داده ام اما اصولا توانایی و علاقه ای به سمت این پلتفرم وجود ندارد.

گفتگو کنیم، کاری را با هم سامان دهیم یا با هم آشنا شویم

برخی از اشخاص یا سازمان هایی که با آنها کار کرده ام :

روباکو
کانون پرورش فکری کودکانان و نوجوانان
حوزه هنری
عصر تجارت کیان
فتیان
شهرداری تهران
گروه طراحان گرافیک موتیف
لبنیات کوهرنگ
وزارت اطلاعات
فرهنگستان هنر
آفرینش وب
یک پزشک
pixeler pixeler